30 września 2022 – Letnie Wyzwanie Sportowe ALAB – ALAB Laboratoria
Główny banner
30 września 2022 - Letnie Wyzwanie Sportowe ALAB

Zakończyliśmy pierwszą edycję naszej wewnętrznej akcji sportowej - Letnie Wyzwanie Sportowe ALAB 2022! 

W okresie od 1 czerwca do 30 września, 70 koleżanek i kolegów z ALAB uczestniczyło w zdrowej rywalizacji sportowej i pokonywało kolejne kilometry w ramach 4 kategorii: bieganie, chodzenie, jazda na rowerze i jazda na rolkach. Cztery miesiące i sportowy duch sprawiły, że zaangażowanie i pozytywne nastawienie udzieliły się nie tylko osobom uczestniczącym w wyzwaniu, ale także osobom, które wspierały tę akcję!

Cieszymy się, że do wyzwania dołączyli pracownicy z biura, z laboratoriów i punktów pobrań. Wspólnie, podczas m.in.: rodzinnych spacerów, wyścigów rowerowych, akcji typu night skating oraz urlopów i wycieczek wakacyjnych, pokonaliśmy prawie 31 500 km i poświęciliśmy na to ponad 2 000 godzin!

Przebiegliśmy ponad 1 730 km, przeszliśmy 4 665 km, na rolkach przejechaliśmy prawie 830 km, a na rowerze prawie 24 720 km!

Gratulujemy naszym koleżankom i kolegom wytrwałości!

Ale to nie koniec wyzwań! Wspieranie sportu jest dla nas niezwykle ważne. Zawsze chętnie angażujemy się w inicjatywy sportowe, bo wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Dlatego już pracujemy nad kolejną, zimową edycją Wyzwania dla naszych alabowych sportowców! 

Jeśli chcesz rozwijać się nie tylko zawodowo i ważne są dla Ciebie sportowe aktywności - dołącz do nas! Zajrzyj do naszej zakładki Oferty Pracy.